STIGA

Travní sekačky - sekačky, ridery, sekací traktory

Stiga_sekackyStiga_RideryStiga_traktory

 

Robotické sekačky Stiga Autoclip – snadná komunikace s robotem na dálku, vysoce kvalitní sekací nože, dlouhá životnost a výdrž baterie.

Travní sekačky Stiga – v nabídce máme akumulátorové, elektrické a s benzínovým motorem. Kompaktní velikost stroje, až 4 režimy sečení, s pojezdem a bez pojezdu, jednoduché uskladnění.

Ridery Stiga - snadné manévrování okolo překážek, skvělé sekací a mulčovací výkony, kvalitní nože a kloubové řízení.

Sekací traktory - univerzální díky velkým sběracím košům, palivovým nádržím s velkým obsahem, použití v každé roční době na sekání, čistění cest, odhrnování sněhu a hnojení.

Sekací stroj Stiga ZERO TURN -  vhodný pro vlemi velké a zvláštní zahrady s jednoduchým manévrováním okolo překážek a sečením hrubé trávy.

Vřetenové sekačky Stiga – ideální pro malé trávníky, s ručním pohonem bez emisí a hluku.


Střihání - nůžky, vyžínače, křovinořezy 

Stiga_vyzinaceStiga_plotostrihy

Nůžky na živý plot Stiga – v nabídce jsou akumulátorové, elektrické a motorové plotostřihy. Minimální vibrace, ergonomické rukovjeti a přesný a čistý řez.

Vyžínače a křovinořezy Stiga – v nabídce jsou akumulátorové, elektrické a motorové. Vysoký výkon řezací hlavy, méně vibrací a ergonomické rukovjeti.


Řezání - Multi-tool, drtiče, řetězové pily 

Stiga_drticeStiga_retezove_pily

Multi-tool Stiga – akumulátorové zahradní nářadí výškově rozšiřitelné na zastřihování a zařezávání keřů a stromů bez použití žebříku či podstavce.

Zahradní drtiče Stiga – zahradní elektrické drtiče a štěpkovače Stiga na recycklaci zahradního odpadu a kompostování.

Řetězové pily Stiga – akumulátorové, elektrické a benzínové motorové na údržbu zahrady, ořezávání kmenů a prořezávání stromů.


Čištění - foukače, tlakové myčky, zametací stroje

Stiga_foukaceStiga_vysokotlake_cisticeStiga_zametaci_stroje

Foukače Stiga – na odstranění suchých a mrtvých listů a snížení tvorby mechu a hub v trávníku. V provedení jako akumulátorové, elektrické, benzínové a zádové foukače Stiga.

Tlakové myčky Stiga -  pro snadné čištění nečistot,prachu a bláta z jakéhokoliv povrchu. Nabízíme tlakové myčky Stiga s elektrickým motorem a s indukčním elektrickým motorem. Maximální tlak od 110 – 150 barů a průtokem 390 – 550l/hod.

Zametací stroje Stiga – na odstranění sněhu, listí a zbytků posekaného trávníku z cest a chodníků. V provedení jako ruční či benzínový zametač Stiga a motorový kartáč Stiga s pojezdem.


Péče o půdu - vertikutátory, rotavátory 

Stiga_vertikutatory

Vertikutátor a rotavátor Stiga – na provzdušnění trávníku a jeho dobrý a zdravý růst. V provedení jako elektrické a benzínové s pružinovými nebo plovoucími noži.