ELIET

Štěpkovače a drtiče 

stepkovace-drtice 

Štěpkovače a drtiče Eliet – obrovskou výhodou je vlastní doprava stroje až ke dřevu, které se má zpracovávat.V  nabídce máme stěpkovače s elektrickým pohonem a benzínovým pohonem.

Max. průměr dřevní hmoty na zpracování je od 30mm – 130mm. U větších typů štěpkovačů máme standartní tažený kolový podvozek.


Vertikutátory

Eliet_vertikutatory

Vertikutátory Eliet – nabízíme pouze v provedení s benzínovým motorem. Vyznačují se extrémně dlouhou životností a nepřekonatelnými výsledky při vyčesávání trávníku.

Pracovní záběr vertikulace od 30 – 75 cm. Eliet vyvinul tři druhy nožů jako pevné nože, volné nože a dvojité nože.


Secí a dosévací stroje

Eliet_seci_stroje

Secí a dosévací stroje Eliet – Kombinovaným secím strojem zvládnete všechny práce s osevem najednou. Rozmělnění, setí a zapravení osiva do půdy. Pracovní záběr je 55 – 75 cm.


Vyrývače a ořezávače trávníku

Eliet_vyryvace_ravniku

Vyrývače a ořezávače trávníku Eliet – stroj na vyrývání hran trávníku Eliet nahrazuje klasický rýč. Výsledkem je perfektní a hladký okraj trávníku. Dodáváme s rovným standartním nožem a pro obtížnější pracovní postupy s osmizubým kotoučem.


Štěrbinový topdresser

Eliet_rozmetadla

Štěrbinový Topdresser Eliet – tažené rozmetadlo písku, hnojiva, kompustu a aerifikátor.


Vysavače a foukače

Eliet_ vysavace

Vysavače a foukače Eliet – profesionální komunální stroje na foukání a vysávání lístí a dalšího zahradního odpadu.


Sněhové frézy 

Eliet_snehove_frezy

Sněhové frézy Eliet – kompaktní, silné a vysoce výkonné stroje na odstraňování sněhu s typovým označením Snowbob. Vyznačují se jednoduchou a komfortní obsluhou.