Potřebujete kvalitní a vyzkoušenou zahradní a lesní techniku včetně dalšího servisu a odborného poradenství? Vyberte si specialistu, který technice rozumí.

. . :   O nás   : . .


Chcete si pořídit kvalitní zahradní a lesní techniku pro soukromé či profesionální účely? Využijte nabídku širokého sortimentu zahradní a lesní techniky kvalitních značek včetně kompletního servisu a odborného poradenství.

Naše společnost působí v oblasti autorizovaného prodeje a servisu zahradní a lesní techniky již od roku 1991.

Nabízené technice a také našim zákazníkům rozumíme, a proto dokážeme poskytnout profesionální služby, díky kterým získají zákazníci přesně to, co ke své činnosti potřebují včetně dalšího servisu a profesionálního poradenství.

Náš sortiment předáváme zákazníkům kompletně sestavený a vyzkoušený a díky individuálnímu přístupu každého zákazníka podrobně seznámíme s obsluhou vybraného zařízení pro jeho bezpečnost a veškerý komfort při používání.

V současné době provozujeme tři prodejny, kde na vás čeká rozsáhlý sortiment zahradní a lesní techniky kvalitních výrobců a značek STIHL, VIKING, STIGA, FISKARS, ELIET a SOLO včetně profesionálního záručního i pozáručního servisu a poradenství.


. . :   Servis a náhradní díly   : . .


Kromě kompletního sortimentu a servisu najdete v nabídce našich služeb i prodej veškerých náhradních dílů, oleje a dalšího příslušenství a opravy a broušení pilových řetězů.


. . :   Naše nabídka techniky   : . .


Z našeho kompletního sortimentu ručního zahradního nářadí a vybavení pro práci v lese si můžete vybrat moderní techniku a nářadí, které vám usnadní veškerou činnost. Těšit se můžete i na zvýhodněné prodejní akce či výhodné sety.


Vyberte si podle konkrétních potřeb techniku a vybavení:

STIHL - Akumulátorové přístroje / Motorové pily / Vyžínače a křovinořezy / KombiSystém a MultiSystém / Nářadí pro péči o živé ploty a dřeviny / Čistící stroje / Motorové foukače, vysavače a rosiče / Rozbrušovací stroje / Drtiče zahradního odpadu / Půdní jamkovače / Rotační kypřiče / Zahradní sekačky Zametače

Motorové pily STIHL
Spolehlivé pily pro pohodlnou práci.
Foukače a vysavače STIHL
Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob likvidace listí.
Motorové drtiče STIHL
Pro efektivní úklidu zahrady a přípravu kompostu.
Tlakové čističe STIHL
Čištění nejrůžnějších povrchů nebylo nikdy tak snadné a rychlé.
Akumulátorové nůžky STIHL HSA 25
Střihni si kvalitu s ručními akumulátorovými nůžkami.
Profesionální křovinořezy STIHL
Touto prodejní akcí vycházíme vstříc zejména obecním úřadům a profesionálům z oblasti péče o zeleň, kteří chtějí ještě letos investovat do vybavení pro novou sezonu.
Rozbrušovací stroje STIHL
Blíží se závěr roku a společnost STIHL přichází s časově omezeným snížením doporučených prodejních cen na kompletní sortiment svých rozbrušovacích strojů.
Doplňkový sortiment STIHL
Doplňky pro bezpečnou a přitom pohodlnou práci.
Výhodný akumulátorový SET+
SET+ obsahuje akumulátorový přístroj STIHL, k němu nabíječku a dva akumulátory, přičemž cena této sady je výrazně nižší, než pokud byste jednotlivé komponenty pořizovali samostatně.VIKING - Sekačky, vertikutátory, drtiče zahradního odpadu


STIGA - Travní sekačky - sekačky, ridery, sekací traktory / Střihání - nůžky, vyžínače, křovinořezy / Řezání - Multi-tool, drtiče, řetězové pily / Čištění - foukače, tlakové myčky, zametací stroje, ... / Péče o půdu - vertikutátory, rotavátory


FISKARS - Zahrada - zahradní nůžky, nože, sekyry, pily, hrábě, ruční nářadí, ...


ELIET - Štěpkovače a drtiče / Vertikutátory / Secí a dosévací stroje / Vyrývače a ořezávače trávníku / Štěrbinový topdresser / Vysavače a foukače / Sněhové frézy


SOLO - Zahradní postřikovačeNAJDETE NÁS
Hostkovice 29
783 57 TRŠICE

tel./fax: 585 957 001
e-mail : stihl.ol@volny.cz

FOTOGALERIE PRODEJNY :

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek : 07:00 - 17:00
Dol. Novosadská 33
779 00 OLOMOUC

tel.: 585 433 240
e-mail : stihl.ol@volny.cz

FOTOGALERIE PRODEJNY :

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek : 08:00 - 17:00
Sobota : 08:00 - 12:00
Purkyňova 26 ( naproti školy )
772 00 OLOMOUC - HODOLANY

tel.: 585 311 549
e-mail : stihl.ol@volny.cz

FOTOGALERIE PRODEJNY :

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek : 08:00 - 17:00
Sobota : 08:00 - 12:00